הרגלים שמזיקים לעור גופינו - הרגלים יומיומיים


הרגלים שמזיקים לעור גופינו


חשבתן פעם שמקלחת חמה, דיבור בפלאפון או שהייה בקרב חברות מעשנות, יכולים לגרום להתייבשות העור, לקמטים או לפצעונים?

הרגלים יומיומיים:


ההרגלים היומיומיים שלנו גורמים לעתים רבות להופעת פצעונים, גירויים או התייבשות העור.
למשל, אם אתן משתמשות בספריי לשיער, אתן מגנות על עור הפנים בעת השימוש? הספריי עלול להביא לפריחה, גירוי ואפילו לתגובה אלרגית. השתמשו במגבת או במטלית לחה על מנת להגן על פניכן.

 

כאשר אתן עוסקות בפעילות ספורטיבית כלשהי, השתמשו בקשת או סרט לשיער, כדי שטיפות הזיעה לא יגיעו לפנים. עדיף למנוע את גירוי העור, מאשר לתהות אחר כך מאין הגיעו הפצעונים.

גם שיחה רגילה עם חברה בפלאפון סלולרי יכולה לגרום לבעיות עור. נסו לחשוב באילו מקומות במשך היום "ביקר" הפלאפון שלכן, מלבד התיק? על שולחן העבודה, שולחן בבית קפה, מושב ברכב וכו'... וכעת נסו לחשב את כמות החיידקים, שנותרו על הלחיים שלכן. אולי זה מקור הפצעונים השנואים? שימו בתיק מטליות לחות, כדי שגם הפלאפון וגם עור הפנים ישארו נקיים.

ולסיום, משרד הבריאות כבר התעייף מלהזהיר שהעישון מזיק לבריאות, וגם אם אתן "רק" מעשנות פסיביות, חשוב שתדעו שגם עישון מסוג זה מזיק לעור גופכן. אם אתן מבלות זמן רב בחברת אנשים מעשנים, זיכרו שהדבר גורם להאצת היווצרות הקמטים ולהתייבשות העור.

שמירה על הגוף מתחילה מהדברים הפשוטים ביותר. על מנת לשמור על העור אין צורך במאמצים אדירים, ואילו התוצאה נראית לעין!( לא ידוע מקור הכתבה - נשמח לדעת )


דף הבית >> מבזקי דף >> בריאות ורפואה >> הרגלים שמזיקים לעור גופינו - הרגלים יומיומיים