כלב מציל את חיי התינוקתכלב מציל את חיי התינוקת

לפני 6 שנים, כלב חסר בית בשם דיוק (דוכס) הגיע למקלט לבעלי חיים, ומשם משפחת ברוסו מפורטלנד אימצה אותו ולקחה לביתם. לא מזמן, המשפחה התרחבה עוד יותר – לבני הזוג נולדה בת קטנה – הארפר, שאת חייה הציל הכלב.

תינוקת בת 9 חודשים ישנה כרגיל בלילה במיטה שלה, בחדר נפרד ליד חדר השינה של ההורים. לפתע, התפרץ לחדרם של ההורים דיוק, שהיה כולו נרגש, קפץ על המיטה, התחיל לקפץ מעלה ומטה, תפס עם שיניו את בגדי הזוג והעיר אותם.

הגבר והאישה התעוררו, ומיד הרגישו שמשהו לא בסדר. כשרצו במהרה לחדר של בתם, הם ראו שהילדה אינה נושמת. היא פשוט הפסיקה לנשום בשנתה.

אביה של הארפר התקשר מיד לאמבולנס, והרופאים שהגיעו למקום מיד התחילו בהחייאה, ולא הפסיקו כל הדרך לבית החולים. הם הצליחו להחזיר את הילדה לחיים.
לדברי הרופאים, ככל הנראה דום הנשימה הופיע בגלל רפלוקס, כאשר תוכן הקיבה עולה חזרה לוושט ויכול להגיע לדרכי הנשימה.

- "דוכס הוא כלב צייתן להפליא", - מספרת ג'נה, אימה של התינוקת - "לכן באותו הלילה, התנהגותו נראתה לנו מוזרה כל כך עד שהחלטנו לקום ולבדוק את שלום הבת שלנו. אם הוא לא היה מעיר אותנו, הכל היה נגמר רע מאוד... הוא כלב מושלם, ולכן הוא איתנו!".

לסיפור הזה יש סוף טוב. וזה רק בגלל שלפני 6 שנים, 2 אנשים טובים הצילו את חייו של הכלב אחרי שלקחו אותו לביתם מהמקלט. והוא החזיר להם על כך ובגדול - הציל את חייה של בתם. זה רק מוכיח שוב פעם, שכאשר אנו עושים מעשים טובים – כל הטוב חוזר אלינו.

כאן תוכלו לראות כתבת וידאו:


 ( לא ידוע מקור הכתבה - נשמח לדעת )


דף הבית >> מבזקי דף >> כללי >> כלב מציל את חיי התינוקת