שבועי מאת אסטרולוגית הבית של מבזקון - מזל אהרוני

ההורוסקופ

ההורוסקופההורוסקופלהזמנת הרצאות,סדנאות, להרשמה לקורסים ולפגישות אישיות: התקשרו ל-נייד: 050-5422346.
דוא"ל: mazal@mazalaharoni.com בקרו באתר הבית של מזל: www.mazalaharoni.com

14/11/2010 - 20/11/2010

טלה
השבועות הבאים בסימן בלבול, חוסר הבנה ומורכבות רגשית. עליכם להבהיר את עמדותיכם ואת רצונותיכם בבהירות יתר ולא להסתפק ברמזים. עלולות להתגלע מריבות לעיתים תכופות עם בן הזוג בשל כך. רצוי שתפשפשו תחילה במעשיכם ובהתנהגויותיכם בטרם תבואו בטענות אל האחרים. סכום כסף בלתי מבוטל יופיע בחשבונכם ממקורות עלומים. רצוי להשקיעו בתבונה.

שור
מבחינה רגשית אתם נעולים ומאוכזבים. קשה לכם כעת להיפתח. אל חשש המצב זמני. קיבעון זהה קיים גם בתחום החידושים וקבלת שינויים. עליכם להיפתח כדי להתקדם בעבודה. מבחינה כלכלית מצבכם מתעתע, נדמה כאילו יצאתם מהחובות ועליתם על דרך המלך, היזהרו זו אשליה ובועה העלולה להתנפץ, שימו לבכם לא לבזבז יתר על הרצוי.

תאומים
השבוע חברים קרובים יאכזבו אתכם, בידקו את עצמכם, יתכן כי רמת הציפיות שלכם מחבריכם גבוהה מדי. מאידך רבים מבקשים את חברתכם, אינכם מסוגלים לרצות את כולם, על כן אתם מאוכזבים גם מעצמכם. השתדלו לחלק את זמנכם בין עבודה, משפחה ובילויים. בני הזוג יגלו הבנה רבה לכל גחמותיכם. אתם מקסימים ושובי לב.

סרטן
שבוע של חיכוכים ומריבות על רקע כלכלי. רצוי שתעתרו לדרישות בני המשפחה, גלו הבנה ואוזן קשבת, רצוי לא להתעקש על זוטות ולא לעשות עניין רב משטויות. מצאו זמן לפעילות ספורטיבית ולבילוי עם בני המשפחה. בתחום הכלכלי המצב השתפר ונראה, כי אתם עושים חיל רב בעבודה ומבינים סוף סוף ללבכם. קרובי משפחה מעבר לים חושבים עליכם ודואגים לבריאותכם. אל תנתקו מגע.

אריה
בשבועות הקרובים החיים במחיצתכם יהיו בלתי נסבלים אם לא תגלו איפוק והקשבה לזולת. למרות שאתם כריזמתים ורבי תושייה, עקשנותכם יוצרת אנטגוניזם סביב רעיונותיכם, נסו להיפתח לחוכמת הזולת ולקבלת דעותיו. תיתכן נסיעת עסקים מעבר לים. רצוי לסגור קצוות לפני כן. מבחינה בריאותית אתם חשים חסרי אנרגיות, רצוי להקדיש זמן למנוחה ולרגיעה.

בתולה
הנושא הכלכלי מטריד את מנוחתכם זמן מה ובצדק, ההוצאות הרבות שהיו לכם לאחרונה הותירו אתכם עם גירעונות רבים. עליכם לטכס עצה כיצד להגדיל את הכנסותיכם בחודשים הבאים. חישבו באופן יצירתי, ואל תתביישו להתייעץ עם אחרים ולשמוע בעצתם. בני המשפחה הצעירים מבקשים את קרבתכם, עליכם לגלות יתר רגישות כלפיהם.

מאזניים
מדי פעם אתם חשים, כי אתם עמלים לשווא, משקיעים ומשקיעים ותוצאות – אין. אל ייאוש כל שזרעתם יצמח ויניב פרי בסופו של תהליך. אתם מתוסכלים כעת, אך במהלך החודשים הבאים תקצרו פירות עמלכם ובשפע. ייקח זמן עד אשר הנושאים החשובים לכם בחיים יתאזנו ותוכלו לומר, שיצאתם מהתקופה הקשה. בינתיים אל תיפול רוחכם המשיכו בעשייה הברוכה . מבחינה זוגית אתם מקבלים את כל ההבנה והתמיכה שבעולם, פשוט מעריצים אתכם.

עקרב
זמן להתחלות חדשות בתחום העבודה, ובתחום הזוגיות ההצלחה מובטחת. אומנם אתם מוטרדים ומלאי חששות ואינכם מעיזים להסתכן פן תיכשלו, זה הזמן לגלות עוז רוח ולהיענות לאתגר. זכרו! מי שאינו מנסה לא מצליח. אתם מלאים חזון ויצירתיות, תכונות שתסייענה להצלחה במשימתכם. התשובות לשאלות המטרידות נמצאות בתוככם , האזינו לרחשי לבכם ותקבלו את כל התובנות הדרושות לנסיקה.

קשת
הצלחה רבה צפויה לכם בתחום העבודה והקריירה. אולם, למרבה הצער, מבחינה רגשית אתם מגששים עדין באפלה. היחסים הבינאישיים שלכם הגיעו למבוי סתום וגורמים לכם לסבל רב. ההיגיון מכתיב ניתוק ואילו הרגש נלחם בכל טיפת היגיון. הקשר הקיים אינו טוב עבורכם, אתם מודעים היטב למצב אך קשורים בעבותות הרגש. רצוי להכריע לטובת השכל.

גדי
זה הזמן לשינויים בתחום הקריירה ובתחום הזוגיות, שינויים שייחלתם להם זמן רב. אתם בשלים לכך, מצב הכוכבים ממליץ על שינויים מרחיקי לכת בתחום הקריירה, המגורים והזוגיות. מבחינה חברתית אתם מחוזרים , רבים מבקשים את קרבתכם. אתם נעימים, נחמדים ותוססים בזכותכם מובטחת הצלחה לכל מסיבה.

דלי
אין זה הזמן לשינויים. שמרו על הקיים הן בתחום העבודה והן בתחום הזוגיות. אומנם זה מכבר מפעפעת בכם תחושה חזקה כי עליכם לקום ולעשות דבר, רצוי להמתין מספר חודשים לכך. הפנויים ביניכם- זה אינו הזמן למימוש ולמיסוד הקשר הקיים. רצוי שתשקיעו מרצכם בהתבססות כלכלית תחילה. רצוי להירשם ללימודים גבוהים ולהרחבת אופקים כעתודה לשינוי העתידי שאתם חפצים בו.

דגים
במהלך החודש הקרוב תצטרכו לנסוע אל מעבר לים להגיש סיוע לבן משפחה הזקוק לעזרתכם. אל חשש אתם תצליחו במשימתכם ולבסוף יסתבר שהכל היה סערה בכוס מים. מבחינת הקריירה אתם זוכים להכרה ולשבחים רבים. צפויה גם עלייה משמעותית בתחום הכלכלי כתוצאה מכך. ביחסים האישיים יש לא מעט חיכוכים ואי הבנות על רקע הזנחת הבית והמשפחה.