נוגע לכל נהג

ירדתי מגשר קיבוץ גלויות איילון לכיוון שכ' התקוה, בפינה הראשונה עמד ברנש מכוער ליד המדרכה, כשעברתי עם האוטו הוריד רגל ל כבי ש, נתן מכה חזקה על הכנף האחורית, נשכב על ה כבי ש והתחיל לילל, על המדרכה היו מוכנים שני ברנשים תואמי המכוער, שמייד הצטרפו לחגיגה בזעקות שבר : - נתת לו מכה! תראה מה עשית....

עצרתי בצד, חבשתי את כובע המצחיה המשטרתי שהיה איתי באוטו, לקחתי את המצלמה ויצאתי אליהם ,- השניים שראו אותי, מייד נעלמו במרחק בריצה שהם הולכים ונעשים קטנים יותר ויותר (כמו בסרט הודי) זה ששכב היה עסוק בהצגה והמשיך לזעוק תוך מילמולים: תביא 5000 שח ולא אגיש תלונה, אמרתי לו: תרים את הפנים רגע שאוכל לצלם אותך. כשראה את כובע המשטרה ואת המצלמה ... פתאום החלים לחלוטין ונעלם בעקבות רעיו באופק לעבר השקיעה.

מסקנה- אסור בשום אופן שיצליח להם. צילומים, עמדה נחושה, הזמנת משטרה מיידית, למצא עד שלא מוזמן ומוכן במקום, שיראה פגיעה מעכשיו..ואם אתם אנשי סגל במשטרה הכובע עוזר מאד....


מייל נוסף שקבלתי כרגע ממיכל ארד מהעבודה:

אתמול בבוקר בעלה, איתן, נסע להביא את הילד לביה"ס.

ברמזור ניגש אל האוטו גבר מסמורטט עם אופניים שעמד קרוב ל כבי ש עוד מקודם , סימן לאיתן לפתוח את החלון ואמר לו " אתה פגעת בי".

איתן הכחיש, ההוא התעקש ובינתיים הרמזור התחלף וכולם צפרו לו אבל הסמרטוטר איים עליו שאם הוא לא ייתן לו את הפרטים הוא יגיש תביעה למשטרה.

איתן אמר לו את שמו ונסע הלאה.

אחה"צ מתקשר הבחור לבית של מיכל ואיתן, שואל את הבן שלהם איפה אבא, מקבל את הטלפון של איתן בעבודה ומודיע לו שהוא ממשפחה עבריינית ואם הוא לא רוצה בעיות- שישלם 50000 שקל עד מחר ולא כדאי שיפנה למשטרה.

מיכל פנתה בכל זאת למשטרה, הם הגישו תלונה שכנראה שווה לתת והשוטר עוד אומר להם שמזל שאיתן כן עצר כי אם מישהו מתלונן שנפגע מהרכב שלך- אתה חייב לצאת אליו ולהחליף פרטים.

מסתבר שיש גם מקרים בהם מישהו שוכב על ה כבי ש ואם אתה עוצר פתאום ויוצא מהאוטו- מצטרפים מיד שניים שמתחבאים בצד, נכנסים לאוטו וגונבים אותו, תוך כדי איסוף ה"נפגע" מה כבי ש.

אצל מיכל הסיפור עדי ין לא נגמר כי היום הם אמורים לקבל עוד שיחת טלפון ..

אני מספרת לכם את זה כדי להזהיר אתכם

1. לא להשאיר את האוטו לא נעול- ברגע שנכנסים לאוטו- מיד לנעול אותו.

2 . לא להגיב למי שמתעקש שפגעתם בו אם אתם בטוחים שזה לא נכון- פשוט להסתלק עם האוטו.

3. לנהוג גם בעיר בשבע עיניים למקרה של הפתעות מהסוג הזה.

4 ספרו את זה גם לכל מי שאתם מכירים כי כפי שציינתי בתחילה- זה היה היום בבוקר( לא ידוע מקור הכתבה - נשמח לדעת )
- שלח תמונות אלה לחבר -
- לדף הבית של אתר מבזקון/חדשות -