עם עובדות לא מתווכחים

עם עובדות לא מתווכחים - הוכחה לכך שהעולם משוגע!

בלבנון, לגברים מותר באופן חוקי לקיים יחסי מין עם חיות, אבל החיות חייבות להיות ממין נקבה. קיום יחסי מין עם חיה ממין זכר משמעותו גזר דין מוות. (כי זה הגיוני?......)

העונש על אוננות באינדונזיה הוא עריפת ראש. (הרבה יותר גרוע מלהתעוור!)


ישנם אנשים בגואם (אי באוקיינוס השקט) שהעבודה שלהם, במשרה מלאה, הוא להסתובב בכפרים ולבתק את בתוליהן של בתולות צעירות, אשר משלמות להם על הזכות ?לקיים איתם יחסים בפעם הראשונה... הסיבה! : בחוק בגואם, אסור בפירוש לבתולות להתחתן. (בואו נחשוב על זה לרגע: האם יש עבודה במקום אחר בעולם שאפילו מתקרבת לזאת?)


בהונג-קונג, אישה נבגדת יכולה, על פי חוק, להרוג את בעלה הנואף, אבל מותר לה לעשות את זה רק עם ידיה בלבד. את המאהבת של הבעל, מותר לה להרוג בכל דרך שתחפוץ. (או, הצדק!)


מוכרות חשופות חזה חוקיות בליברפול, אנגליה - אבל רק בחנויות לדגים טרופיים. (כמובן!)


בקאלי, קולומביה, לאישה מותר לקיים יחסי מין רק עם בעלה, ובפעם הראשונה שזה קורה, אמא שלה חייבת להיות נוכחת בחדר כדי לצפות באקט. (גורם לך להטצמרר מהמחשבה.)


בסנטה קרוז, בוליביה, זה לא חוקי שגבר יקיים יחסי מין עם אישה וביתה באותו זמן. (אני מניחה שזאת הייתה בעיה גדולה מספיק בשביל שהם יחוקקו את החוק הזה?)


במרילנד, זה לא חוקי למכור קונדומים ממכונות אוטומטיות, למעט יוצא דופן: אמצעי מניעה יכולים להימכר במכונות אוטומטיות רק "במקומות בהם משקאות אלכוהוליים נמכרים לצריכה במקום." (האם זאת מדינה נפלאה או מה? לא נפלאה כמו גואם!)


מחקר מראה שלדפוק את הראש בקיר שורף 150 קלוריות לשעה. (מי מתנדב לדברים האלה?!)

בני אדם ודולפינים הם הזנים היחידים שמקיימים יחסי מין לשם הנאה. (בגלל זה פליפר תמיד חייך?)

השריר החזק ביותר בגוף הוא הלשון. (המממ... אני לא צריכה אפילו לגעת בזה)


נמלה יכולה להרים משקל של פי 50 ממשקל הגוף שלה, יכולה למשוך פי 30 ממשקל הגוף שלה ותמיד נופלת על צד ימין כשהיא מסוממת. (מלשתות בקבוקים קטנים של....? -- הממשלה שילמה על המחקר הזה?!)


עין של יען גדולה יותר מהמוח שלה (אני מכירה כמה אנשים כאלה)


לכוכבי ים אין מוח (אני מכירה גם כמה אנשים כאלה)


הטוב ביותר בסוף....

צבים יכולים לנשום דרך התחת שלהם. (אתם חושבים שיש להם ריח רע מהפה?)


 


( לא ידוע מקור הכתבה - נשמח לדעת )
- שלח תמונות אלה לחבר -
- לדף הבית של אתר מבזקון/חדשות -