הנחיות לעובד בחברתנו

הנחיות לעובד בחברתנו

הלבוש
אנחנו ממליצים להתלבש בהתאם לשכר. אם אתה מתלבש בחליפות יוקרה, המצב שלך יותר מדי טוב – סימן שאתה לא זקוק להעלאת שכר; אם אתה מתלבש רע, אתה צריך ללמוד לנהל את תקציבך טוב יותר - סימן שאתה לא זקוק להעלאת שכר; אם אתה מתלבש לא טוב ולא רע, אתה צריך ללמוד על מה להוציא את כספך - סימן שאתה לא זקוק להעלאת שכר.

ימי מחלה
תעודות מחלה מרופא אינן מתקבלות יותר. אם הצלחת להגיע לרופא, בוודאי תצליח להגיע לעבודה.

התערבות כירורגית
החל מעתה חל איסור חמור לבצע ניתוחים כלשהם. כל עוד אתה עובד עבורנו, תהיה זקוק לכל אבריך. לא תוכל לכרות איבר כלשהו. התקבלת לעבודה במצב שלם. כל ניתוח מהווה עילה לפיטורין.
ימי הצהרה אישית
(הערה: היעדרות מסיבות אישיות לא מוכרת לתשלום שכר)
לכל עובד יש 104 ימי הצהרה אישית בשנה שנקראים ימי ששי ושבת.

חופשה
כל העובדים יצאו לחופשה בו זמנית. ימי חופשה – ראש השנה, יום כיפור ופסח.

היעדרות בשל אבל
זאת לא סיבה להיעדר מעבודה. אתה לא יכול לעזור במאומה לקרובים, חברים או עמיתים שנפטרו, שילוו אותם לדרכם האחרונה מי שאינו עובד. במקרים נדירים, אם נוכחותך בכל זאת הכרחית, יש לקבוע את הלוויה לשעות הערב, ואנחנו נואיל בטובנו לאפשר לך לעבוד בהפסקת הצהריים, כדי שתוכל לצאת שעה אחת קודם.

היעדרות בשל מותך
מותך יכול להוות סיבה להיעדרותך, אך עליך להודיענו שבועיים מראש, כדי שנוכל להדריך את העובד שיחליף אותך.

שימוש בשירותים
אנחנו מצאנו שהעובדים מבזבזים יותר מדי זמן בביקורים בשירותים.

להבא השימוש בשירותים יהיה לפי סדר הא-ב: עובדים ששם משפחתם מתחיל באות "א" יבקרו בשירותים משעה 8:00 עד שעה 8:20, באות "ב" – משעה 8:20 עד 8:40 וכך הלאה. אם לא הצלחת לנצל את הזמן המוקצב לך, אתה תמתין עד ליום המחרת. במקרים דחופים תוכל להתחלף עם עמיתך לעבודה, אך רק בתנאי שיינתן אישור בכתב של 2 המנהלים, הן שלך והן שלו.
בנוסף לכך תוכנס הגבלה למשך השימוש בתא השירותים ל-3 דקות בלבד. בתום 3 הדקות יישמע צפצוף, נייר הטואלט יוכנס חזרה לתוך הקופסא, דלת התא תפתח ויתבצע צילום. במקרה של עבירה חוזרת, התמונה תתפרסם על לוח המודעות.

הפסקת צהריים
לעובדים הרזים תינתן הפסקה של 30 דקות לארוחת צהריים, כדי שיוכלו לאכול כמו שצריך. לעובדים נורמאליים מספיקות 15 דקות לחטוף משהו. לשמנים יתנו 5 דקות, כדי לשתות את הקוקטייל הדיאטטי עם כדור.

אנו מודים לך על שירותיך! אנחנו עושים כל מה שאפשר עבורך. אומנם את כל השאלות, הערות, פחדים, דאגות, תלונות והצעות ניתן להעביר לכל מקום אחר.

עבודה נעימה!
כוח אדם( לא ידוע מקור הכתבה - נשמח לדעת )
- שלח תמונות אלה לחבר -
- לדף הבית של אתר מבזקון/חדשות -