האם גברים מעדיפים נשים טיפשות?


 

 

האם גברים מעדיפים נשים טיפשות?

אחת הסטיגמות השכיחות ביותר היא שגברים מעדיפים נשים, איך לומר בעדינות, קצת טיפשות. הבעיה בסטיגמה הזו היא שנשים רבות אכן מאמינות בה, ומנסות להיראות כמה שיותר טיפשות בעיני הגברים שסובבים אותן. תוכנית הפעולה הזו מצליחה לעתים קרובות, אם כי משך החיים שלה קצר בדרך כלל.
אישה טיפשה, ויחד עם זאת, אישה מאוד סקסית, בהחלט תמשוך את הגבר הטיפוסי, אך
בשלב מסויים היחסים האלה יגיעו לקיצם, כי קשה לחיות עם אדם שלא מקשיב ולא מבין אותך.

דרך אגב, עובדה מפתיעה, שמתגלה באמצעות שאלונים בזמן האחרון, היא שמרבית הגברים בגילאים 20 עד 45 מציינים את השכל כאחת התכונות, המושכות ביותר אצל אישה. "שכל" אין בכוונתו להשכלה בלבד, אלא הרבה מהם מחשיבים בתכונה זו גם את יכולת ההקשבה ולהיות אשת שיחה מעניינת.

דעה גברית:
"גברים טיפשים אוהבים נשים טיפשות, הדבר נותן להם הרגשה, שהם חכמים יותר. גברים רגילים מעדיפים נשים חכמות, כאלה שיכולות להעריך נכון את חוכמת הגבר שלצידן ותוך כדי לא להתנשא מעליו.
אבל אם אנחנו מדברים על נשים, שחכמות יתר על המידה, ובעזרת שכלן הן עושות מניפולציות ומנסות לשלוט בבן הזוג, אז הגבר הטיפוסי נדחה מהן... אם אישה מנסה להראות לי את העליונות שלה, הדבר דוחה אותי, ללא קשר לכמה טוב היא יכולה להיראות".
(חשוב לציין, שמדובר בדעה של גבר אחד בלבד...)

אז מה נעשה?
נהיה עצמינו! לא ננסה להסתיר את רמת האינטליגנציה שלנו, אך לא ננסה גם להשפיל בעזרתה את האגו הגברי.( לא ידוע מקור הכתבה - נשמח לדעת )


דף הבית >> מבזקי דף >> אהבה וחברות >> האם גברים מעדיפים נשים טיפשות?